slider1
slider2
slider3
<< >>

Klub maluszka dla najmłodszych

POSIADAMY WPIS DO REJESTRU ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO POD NUMEREM 2/K/2011
 

W naszym klubie maluszka dzieci pod fachową opieką poznają piosenki, słuchają bajek, uczestniczą w zabawach i ćwiczeniach gimnastycznych, malują, rysują oraz lepią z gliny. Najmłodszym zapewniamy komfortowe warunki, w których mogą stopniowo rozwijać więzi społeczne, uczyć się zgodnej zabawy z rówieśnikami i przygotować do bezstresowego debiutu przedszkolnego. Ze starszymi dziećmi nauczycielki realizują program edukacyjny typu przedszkolnego. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że jest grupa dzieci, które z różnych przyczyn nie chodzą do przedszkola. Dzięki zajęciom w klubie maluszka mają okazję rozwijać wyobraźnię, odkrywać w sobie nowe talenty oraz doskonalić umiejętności. Rodzice natomiast zyskują pewność, że ich pociecha rozwija się nie gorzej niż jej rówieśnicy uczęszczający do przedszkola.

 

 

W celu zminimalizowania stresu związanego z rozstaniem z rodzicami, mama lub tata mogą uczestniczyć w zajęciach tak długo, aż ich dziecko będzie gotowe na samodzielne pozostanie w klubie.

 

 

Klub maluszka stanowi doskonałą alternatywę przedszkola, a dzieciom młodszym zapewnia możliwość wczesnej edukacji, której mimo najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie zapewnić w domu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedzielny podwieczorek z panią psycholog Ewą Bąk

 

W ostatnią niedzielę 16-go listopada, rozpoczęliśmy cykl spotkań rodziców dzieci Klubu Maluszka z panią psycholog Ewą Bąk, psychoterapeutką z 15-letnik doświadczeniem klinicznym, pracuje z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Prywatnie, mama dwójki dzieci. Celem spotkań jest poznanie etapów rozwoju dziecka i charakterystycznych zachowań dzieci w wieku naszych Maluszków. W miłej atmosferze niedzielnego popołudnia, aromatycznej kawy i domowego ciasta, wywiązała się żywa, merytoryczna dyskusja. Czekamy na opinie rodziców i szykujemy się na kolejne niedziele.

Zajęcia w Klubie Maluszka odbywają się codziennie w godzinach 9.30 – 14.00

Szczegółową ofertę cenową znajdziecie Państwo tutaj.

Regulamin zajęć specjalistycznych.