slider1
slider2
slider3
<< >>

Przedstawiamy się

KLUB DZIECKA to nie tylko sala zabaw dla Twoich pociech.
Podczas gdy Twoje dziecko, zgodnie z naszym mottem, będzie się w Klubie rozwijać poprzez naukę i zabawę, Ty możesz odpocząć przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty, nadrabiając zaległości prasowe, zapominając na chwilę o troskach dnia codziennego.

 

Udostępniamy dzieciom dwie przestronne sale zabaw. Salę zabaw żółtą i salę zabaw niebieską.
Dla dzieci, które nie chodzą jeszcze do przedszkola, organizujemy przedpołudniowe zajęcia adaptacyjne Klub Maluszka, które uczą dwu i trzylatków wspólnej zabawy z rówieśnikami i przygotowują je do edukacji przedszkolnej.

 

W Klubie Dziecka czekają na Wasze dzieci dwie sale zabaw z 4 zjeżdżalniami, labiryntami, 2 suchymi basenami z klukami oraz wiele innych przeszkód i atrakcji, które zapewnią niezapomniane wrażenia i pozwolą wspaniale spędzić czas.
Oczywiście wysoka jakość sprzętu oraz wszelkie wymagane atesty gwarantują bezpieczeństwo Waszym pociechom podczas zabawy.

 

 

 

 

 

Nie zapomnimy również o imprezach urodzinowych, Mikołajkach, przygotowaniach do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia oraz wielu innych zajęciach autorskich prowadzonych przez nasz personel.

 

Przy sprzyjającej pogodzie zapraszamy do naszego klubowego ogródka, w którym przygotowaliśmy dla Was plac zabaw.

 

 

 

Pracownicy naszego KLUBU są doświadczonymi specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego możecie powierzyć nam swoje dzieci, bądź razem z nimi spędzać u nas czas..